Polecamy

Maja i Szmyd w Istebnej!
Srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie - Maja Włoszczowska, Sylwester Szmyd, znakomici polscy zawodnicy z grup Halls,JBG2, Mróz Action Uniqua, najlepsi polscy maratończycy będą gośćmi zakończenia sezonu G&G Promotion w Istebnej. 08.11.2008 zapraszamy na sympatyczne spotkanie, pokaz filmów z tegorocznych maratonów i wspólne wspominanie miłych chwil spędzonych na rowerze w 2008 roku. Wszystko w niezobowiązującej formie i luźnej atmosferze.

Istebna to jedno z ulubionych miejsc kolarzy górskich. To właśnie w Beskidach rozgrywana jest etapówka MTB Trophy a od czterech lat jeden z najbardziej cenionych maratonów MTB w kraju. Gości również maratończyków Pucharu Polski startujących od 2 lat w "Pętli Beskidzkiej". będzie to więc idealne miejsce na wspólne spotkanie rowerzystów kończąc sezon 2008. Wspólnie jeszcze raz przeżyjemy emocje związane z występem Mai Włoszczowskiej na Igrzyskach Olimpijskich, Sylwestra Szmyda podczas Tour de France czy czołowych polskich szosowców podczas Tour de Pologne. Okazja będzie tym lepsza, że dzień później Maja obchodzi swoje urodziny...

To nie ma był oficjalne „Zakończenie Sezonu”, raczej okazja do wspólnego spotkania: „górali” z szosowcami, zawodowców z amatorami i... organizatorów z uczestnikami. będzie można powspominać, pożartować i w sympatycznej atmosferze snuć plany na nadchodzący sezon. W napiętym sezonie kolarskim zazwyczaj brakuje na to się i czasu. Niepowtarzalny klimat Istebnej zachęca do relaksu, czas odpocząć i jeszcze raz przypomnieć sobie najlepsze chwile mijającego roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich Rowerzystów i Kolarzy!

Podczas imprezy w Istebnej zaprezentowane zostaną filmy z Powerade MTB Marathon oraz etapówek: MTB Challenge i MTB Trophy. Oprócz tego przybliżymy szczegóły zawodów G&G Promotion na sezon 2009. Nie zabraknie kilku niespodzianek, ale o tym przekonamy się w Istebnej. Wśród tych, którzy przyjadą w Beskidy na zakończenie sezonu, rozlosowane zostaną ciekawe i cenne nagrody: amortyzator FOX, Garmin Edge 705, czy kask Specialized S-Works. Całość poprowadzi Adam Probosz z Eurosportu.