Polecamy

Gary Fisher, ojciec i legenda światowego kolarstwa górskiego, zaszczycił swoją obecnością uczestników ostatniego etapu corocznego cyklu maratonów MTB Marathon, który miał miejsce w malowniczej Istebnej w roku 2006. było to wydarzenie bez precedensu w rowerowym świecie: Gary Fisher - Król Rowerów - na trasie polskiego maratonu w asyście ponad 800 uczestników! Gary obiecał, że jeszcze tu wróci, był urzeczony urokiem Beskidów i konfiguracją trasy.

Zapraszamy by ruszyć jego śladem po istebniańskich trasach ...

Proponujemy Wam na początek zupełną nowość w postaci pierwszej w kraju unikatowej
ROWEROWEJ KARTY RABATOWEJ.

Posiadacz tej bezpłatnej, imiennej Karty uprawniony jest do wielokrotnego korzystania z 10% rabatu na usługi noclegowe i żywieniowe świadczone przez 13 obiektów bazy turystycznej z terenu gminy Istebna. Korzystać z ulgi można w okresie 01.05 - 30.09, a więc co najmniej dwa długie sezony letnie.

Jak zdobyć kartę?

1

Startując w jednej z edycji ogólnopolskiego cyklu MTB Marathon (wykaz edycji opublikowany jest na stronie. Kartę otrzymuje każdy uczestnik przy pierwszej rejestracji w całym cyklu.

2

Startując w wyścigu etapowym Beskidy MTB Trophy rozgrywanym w Istebnej na trasach polsko-czesko-słowackiego pogranicza w terminie 7-10.06. Kartę otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów.

3

Startując w wyścigu etapowym BikeChallenge rozgrywanym na trasach polsko-czeskiego pogranicza w terminie 23-28.07. Kartę otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów.

4

Startując w górskiej edycji Pucharu Polski w Supermaratonach szosowych w Istebnej - Beskidzkiej Pętli. Kartę otrzymują wszyscy uczestnicy zawodów.

5

Bezpośrednio u Rabatodawców lub Koordynatora projektu, przy czym wydanie Karty bądź odmowa jej wydania leżą w wyłącznej gestii Rabatodawcy / Koordynatora.

Rabat udzielany jest posiadaczowi Rowerowej Karty Rabatowej zgodnie z Regulaminem dostępnym bezpośrednio u Rabatodawcy i Koordynatora oraz zamieszczony na stronie internetowej.

Korzystanie z Rowerowej Karty Rabatowej jest równoznaczne z zaakceptowaniem przez jej Użytkownika wszystkich punktów regulaminu i zobowiązaniem się do jego przestrzegania oraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Urząd Gminy Istebna danych osobowych właściciela karty, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Urząd Gminy Istebna posiada wyłączne prawa autorskie.

Masz pytania, wątpliwości, szukasz pomocy?
Wszelkich informacji o projekcie i pomocą służy koordynator projektu.